Proč na jachtu?

  • Nudíte se při pohledu na fotky z loňské dovolené?
  • Přemýšlíte jak strávit dovolenou jinak?
  • Rádi byste objevovali místa, kam se běžný turista jen tak snadno nedostane?
  • Vyhovuje Vám rozhodovat se podle vaší momentální nálady?

BeachDining

Dovolte si dovolenou, která vás bude opravdu bavit

Za stejnou cenu, jakou byste zaplatili za dovolenou v hotelu, se můžete ničím nerušeni povalovat na palubě jachty nebo trávit každý den na jiné pláži. Přes den vychutnáváte atmosféru přístavních městeček a speciality místních hospůdek. Odpoledne se potápíte v zátokách s křišťálově průzračnou vodou nebo objevujete krásy nedotčené přírody pitoreskních ostrůvků. Večer popíjíte koktejl dle vašeho gusta pokaždé v jiném přístavu. Příjemně unavení, usínáte na vlnách plni zážitků a dojmů.

BAv46out2

Jak bude vaše dovolená probíhat?

Dostavíte se v sobotu v 17.00 na recepci v přístavu, kde si vás vyzvedne český kapitán lodi.
Seznámíte se s lodí a jejím vybavením, dozvíte se, jak co funguje a jak se loď ovládá. Během posezení u večeře, kdy si začnete konečně užívat uklidňujícího kolébání lodi, proberete s kapitánem vaše přání a představy a naplánujete si, jak zhruba bude vaše plavba probíhat.

Bav46ins1

Během jednoho týdne si vynahradíte celý rok, co jste proseděli v práci. Zažijete a uvidíte toho tolik, že budete sami překvapeni, jak jste to všechno stihli.
Nudit se skutečně nebudete!

Kam se vydáte a kde budete trávit dny, večery a noci je už na vás.
Pokud máte rádi úplný klid a chcete se vyhnout rušným městským molům, můžete se nechat ukolébat ke spánku zakotveni na jachtě v opuštěných zátokách. Po probuzení se vykoupete na vlastní pláži za ranního pokřiku racků. Celý den se pak klidně můžete povalovat na palubě lodi a chytat bronz, anebo se vydat na prohlídku malebné rybářské vesničky. Romantickou večeři při svíčkách a uklidňující šplouchání moře si pak budete moci vychutnat při západu slunce.

img_1399

Je to na vás, užijte si svobodu výběru, kdy každý den můžete strávit přesně podle vaší momentální nálady.
Buďte si jistí, že na žádné suchozemské dovolené v hotelu se vám nepodaří navštívit tolik míst a zažít tolik nezapomenutelných chvil jako na jachtě.

V pátek večer se vrátíte do domácí mariny nabití energií a novou chutí do života.

V sobotu ráno se rozloučíte s kapitánem i lodí a odcházíte plni dojmů se slzou v oku a nadějí, že se na moře zase brzy vrátíte.

IMG_7577